Четвер, 25.04.2024, 19:53

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Скубіцька Ніна Романівна | Реєстрація | Вхід

Скубіцька Ніна Романівна - 1965 року народження. Здобула вищу освіту у Тернопільському державному педагогічному інституті за спеціальністю "педагогіка і методика" початкового навчання. Педагогічний стаж 27 років, спеціаліст І категорії.

Ніна Романівна пряцює над проблемою "Розвиток творчих здібностей на уроках і позаурочній діяльності". Розробляє сценарії виховних заходів, провела тиждень початкової школи, ппровела урок трудового навчання у 4 класі на тему: "виготовлення новорічних прикрас способом орігамі".
Посилання на мій блог http://skubitskanina.blogspot.com/

Конспект уроку з трудового навчання

Тема: виготовлення новорічних прикрас способом орігамі.

Мета: розширити знання учнів про космічний простір. Вдосконалювати навички у створенні художніх образів способом оорігамі. Розвивати уявне, образне мислення, конструктивні здібності. Вдосконалювати навички створення об'ємних фігур. Виховувати акуратність, старанність, економність у використанні паперу.

І. Підготовка робочих місць.

ІІ. Організаційний момент

Вчитель.   Пролунав дзвінок, починається урок

Працюватимем  старанно

Щоб почути у кінці,

Що у нашім четвертім класі

Діти просто молодці.

Девіз уроку.

Душу і серце в роботу вклади

Кожну хвилину уроку бережи…

ІІІ. Підготовка до сприйняття матеріалу.

Відгадування загадок.

1)      Поле неміряне, вівці нелічені, пастух рогатий.

2)      Узяв волох, розсипав горох, почало світати – нема що збирати.

3)      Один баранець пасе сто овець.

-  А чи знаєте ви звідки появилися зорі і планети?

-  15 мільярдів років назад, вся матерія , яка є складником нинішнього Всесвіту була упакована в щілину вогняну кулю діаметром 1 см. . В результаті Великого вибуху за мільйони долі секунди розміри досягнули 16 мільярдів км. Ця велика сфера продовжувала розширитися, поступово охолоджуватись. Появились перші атоми Всесвіту.

-  Що вам відомо про місяць?

-  Світло від місяця доходить до нас за 1 секунду, а від Сонця – за 8 хвилин. Нічне небо – це насправді картина із минулого, адже світло від далеких зірок іде до нас тисячі років.

-  Що вам відомо про Сонце?

-  Сонце – це зірка, яких у нашій галактиці 200 мільярдів. Сонце знаходиться в середині свого життєвого  шляху. Діаметр сонця – 1392 000 км. Це середня за величиною зірка. Яскравість якої теж середня.

-  Яких кольорів бувають зірки?

-  Колір зірки залежить від її температури, а вона від розміру і віку зірки. Температура поверхні Сонця 5500 ˚С, тому воно виглядає жовте, поступово воно остигає і стає червонішим. Найгарніші зорі –т білі, середньої температури червоні, холодні зорі – червоні.

IV. Повідомлення теми уроку.

-         Сьогодні на уроці мит будемо творити зірочки, якими прикрасимо шкільну новорічну ялинку. Для цього ми пригадаємо такий вид мистецтва як орігамі.

V. Вивчення нового матеріалу.

- Орігамі – це мистецтво складання фігур з паперу. За допомогою геометричних згинів і складок можна створити прості і дуже складні фігури.

VI.  Розгляд зразка виробу

-         У стилі орігамі зараз виготовимо зірку.

VII.  Технологія виготовлення виробу.

Інструктаційна картка.

VIII. Правила техніки безпеки.

IX. Cамостійна робота.

X. Фізкультхвилинка під музичний супровід (колядки).

XI. Розгляд робіт. Оцінювання

XII. Виставка учнівських робіт.

XIII. Прибирання робочих місць.