Вербовецька ЗОШ І-ІІ ступенів Теребовлянського району

Субота, 20.04.2024, 11:16

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Грушецька Ольга Степанівна | Реєстрація | Вхід

Анкетні дані
Прізвище  - Грушецька
Ім'я - Ольга
По батькові - Степанівна
Рік народження - 1961
Освіта - вища
Закінчила Кам'янець-Подільський державний
 інститут 
Спеціальність - педагогіка і методика початкового навчання
Посада - вчитель початкових класів, 
в.о. заступника з навчально-виховної роботи
Стаж педагогічної роботи - 31 рік
Спеціаліст І категорії

Педагогічне кредо:
" Дати дітям радість праці. Вчити дітей вчитися"

Підручник укрвїнська мова Захарійчук М. Д.

      Новизною навчального матеріалу підручника вважається введення текстової основи. Використання текстів у процесі засвоєння мовних знань і формування мовленнєвих умінь  і навичок називають текстоцентричними технологіями.

     Введення текстоцентричних технологій вивчення української мови у початкових класах допомагає забезпечити реалізацію принципу перспективності, зорієнтованого на основну школу.

     

Інтегрований урок

 

Тема. Велика буква в назвах міст, сіл, річок. Виразне читання вірша.

Мета. Формувати в учнів уміння писати з великої літери назви міст,        сіл, річок; формувати навички виразного читання; сприяти збагаченню й активізації словникового запасу учнів; розширювати знання учнів про рідний край; розвивати вміння спостерігати; виховувати любов до Батьківщини.

Обладнання: підручники, фізична карта України, атлас, ілюстрації.



1155760895[1]


                                                            Хід уроку

І.Організація учнів до уроку.

Девіз уроку:

«Мову українську треба нам вивчати, рідну Україну будем прославляти»

ІІ. Актуалізація опорних знань.

1. Каліграфічна хвилина (диктант).

Українанеповторна і єдина наша Батьківщина.

2. Поетична хвилина (читання віршів про рідний край).

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

1. Уявна подорож Україною (карта). 

Показ на карті міст, річок, гір, морів країни.

2. Робота за підручником (с.83-84)  

 Вправа 1.  Ланцюжкове читання вірша, хорове.   Робота над виразністю читання.


3. Фізкультхвилинка.


Ми мандруєм, ми мандруєм,

Україною крокуємо.

Ось побачили Карпати.

lviv_2.jpg

Як вершину нам дістати?

Заглядаємо в озерце

Не торкнутись дна оце.

Так ми довго, довго йшли,

Поки в Крим ми не прийшли.


4. Робота в групах (записати).

І. Міста: Київ, …                            

ІІ. Річки: Дніпро, …                       

5. Списування з дошки.

Моря: Чорне, Азовське.                    

Гори: Карпати, Кримські.

 

6. Виведення правила учнями:




7. Складання усної розповіді про себе за зразком вправи 3 (с.84)

ІV. Підсумок уроку.

-         Як називається наша держава?

-         З якими країнами межує Україна?

-         Назвіть столицю. Як називається наш обласний центр?

-         Назвіть гори, річки, моря України.

-         Покажіть їх на карті.

V. Домашнє завдання.

І група. Записати назви відомих сіл Теребовлянського району.

ІІ група. Записати свою адресу.      

 


 


Форма входу

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0