Четвер, 25.04.2024, 08:22

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Символи школи | Реєстрація | Вхід

Нашіі символи

Що таке герб ? Кожен скаже без зволікання. Це умовне зображення , що є символом і відмітним знаком держави, міста , установи , роду або окремої особи . Герб обов'язково відображає історичні традиції власника. Герби складаються за певними правилами , прийнятим у даній країні в даний історичний період і затверджуються спеціальним законодавчим актом.

У нас в школі є свій герб. Він дуже дорогий нам , як пам'ять історії школи. І нехай він створений недавно. Він близький нам по духу. Наш герб символізує передачу знань через покоління. Всю мудрість , яку накопичили попередні покоління , і передача її наступним. Символ історії , що пронизує минуле , майбутнє і сьогодення . З'єднує стрічкою пам'яті частини нашого життя. Об'єднуючий в досягненні наміченої мети. І якби його не створили тоді , його створили б сьогодні . Це просто необхідно. Всі своє призначення , повинен виконувати символ . Перед ним не встоїть ніщо . Лише пил часів може покрити пам'ять і померкне слава його . Наше ж призначення полягає в тому , щоб ми не допустили цього . І несли свій герб з честю і гідністю далі . Досягали наміченої мети. Примножували пам'ять і знання. Виховували гідних людей і випускали їх у життя підготовленими. І тоді пам'ять не померкне ніколи . Все завжди починається з чогось. І ми в цьому не виняток. Так от хочу розповісти у віршованій формі , як це все починалося.